Biznes gastronomia – niezawodna obieraczka do ziemniaków

Elektryczna obieraczka do ziemniaków – konieczne wsparcie w kuchni

W wielu lokalach gastronomicznych, restauracjach i nawet gospodarstwach domowych – elektryczna obieraczka do ziemniaków stanowi konieczne wyposażenie, bez którego domownicy nie wyobrażają sobie gotowania. W czym tkwi jej niezwykłość? I czy warto zainwestować w takie narzędzie?

Przede wszytskim – to oszczędne rozwiązanie

Obieraczki do ziemniaków posiadają za funkcję w sprawniejszy i precyzyjniejszy sposób obrać warzywa aniżeli ma to miejsce w przypadku manualnego obierania. W istotnie krótszym czasie mamy możliwość obrania sporej części – co jest bardzo komfortowe w wielu kuchniach – w restauracjach czy stołówkach. Co więcej, postać obierana jest dużo przyjemniejsza. Maszyna za pomocą wody, którą uprzednio wlewa się do specjalnego zbiornika, mechanicznie odrywa obierzynę z ziemniaka a woda, która przepływa przez narzędzie, myje wszystkie zabrudzenia.

W drugiej kolejności – domowe obieraczki

Elektryczne obieraczki do ziemniaków wolno nabyć już w marketach za ok. 100 czy też 200 zł. Całość zależy od tego, do jakich porcji a także do jakiego miejsca jest nam dany sprzęt potrzebny. Domową elektroniczną obieraczkę do ziemniaków od rzetelnych fabrykantów jesteśmy w stanie kupić już za 400 zł. Bardzo dobrze sprawdza się podczas obierania młodych, świeżych ziemniaków. To niezwykła wygoda dla każdej pani domu a także szansa zaoszczędzenia czasu w kuchni.

Po trzecie – sprzęt gastronomiczny

Z kolei, do lokali gastronomicznych świetny będzie większy i bardziej efektywny sprzęt. Przykładowa obieraczka do ziemniaków do lokalu gastronomicznego może posiadać objętość ok. 6 kg i zdolność produkcyjną 100 kg/h. Tego typu sprzęt może kosztować parę tysięcy złotych, jednak w miejscach, w których wydawane są duże ilości dań – jest on konieczny. Skóra oddzielona od ziemniaków jest niezwykle cienka, co znaczy że lokal nie traci na atutach artykułu – co także jest bardzo istotne.

Idąc z duchem czasu, wskazane jest zainwestować w tego typu przyrząd do każdej kuchni. Wskazane jest jednak pamiętać, żeby taki sprzęt był od wypróbowanych fabrykantów, u których posiadamy gwarancję niezawodności i trwałości.

Więcej informacji: obieraczka do ziemniaków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *