Stripriz na wiczorze panieńskim

To już rytuał, iż ostatni wieczór przed obowiązującym wydarzeniem w życiu, którym bez wątpliwości jest zawarcie związku małżeńskiego, kobiety i mężczyźni spędzają na szalonej zabawie. To tego typu chwila oddechu przed scaleniem się na stałe z tym jedynym/tą jedyną. Słowo „szalony” jest tu użyte nie dosłownie, w końcu chodzi o porządną zabawę i dobre „pożegnanie wolności”, jak nierzadko nazywają to organizatorzy i uczestnicy takich zabaw.
W damskim gronie ogromnie lubiane są wieczory panieńskie w klubach, gdzie jedną z atrakcji jest striptizer kraków . Kiedyś traktowany z wielką ilością nieufności lub wręcz wyśmiewany, ten sposób zarabiania pieniędzy przez mężczyzn stał się nadzwyczaj modny w nowoczesnych czasach. W końcu mamy równouprawnienie, skoro tylko mężczyźni oglądają striptizerki, z jakiej przyczyny kobiety nie miałyby oglądać ciekawych męskich ciał. Wieczór panieński kojarzy się z zakończeniem pewnego etapu w życiu i uważany jest jak ostatnie szaleństwo przed poważnym życiem, z tej przyczyny też dziewczęta niesłychanie często decydują się na taką formę jego spędzenia.


Kluby z męskim striptizem angażują okazałych, zgrabnych i pewnych siebie młodych mężczyzn żeby zabawiali kobiety, jakie w ten sposób przyjemnie spędzają czas. Młode Dziewczęta tuż przed zamążpójściem są już odpowiednio wyedukowane przez starsze koleżanki, które w sposób przerysowany lub zupełnie odpowiedzialny opisują uroki życia małżeńskiego. Młodość musi się wyszaleć, jak to mówią, w następstwie tego Kobiety ochoczo organizują wieczory panieńskie w klubach z męskim striptizem. Taka forma spędzania ostatniego wieczoru jako panna ma także swoje ograniczenia, wynikające choćby z norm panujących w takich lokalach. Flirtować można, jednakże kontakty fizyczne są zabronione. Chodzi o rozrywkę i o iluzję, iż wszystko jest dozwolone, istnieje także niepisana reguła mówiąca, że to, co wydarzyło się na wieczorku panieńskim nie liczy się w ostatecznym rozrachunku i jawnie nie mówi się o tym późniejszemu mężowi.
Popularność takiego typu wieczorów panieńskich wiąże się także z tym, że istota ludzka potrzebuje zapewnienia o swojej atrakcyjności, a męski striptizer patrzący z podziwem na młodą narzeczoną na pewno takie uczucie gwarantuje. Dla wielu dziewczyn to nadzwyczaj przyjemne pożegnanie panieństwa.

Źródło: striptiz męski kraków

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *